כיצד תוכל להיות רגוע יותר טרם ביצוע הסרת משקפיים בלייזר? בראש ובראשונה חשוב לבחור רופא מומחה בעל תעודות, מוסמך ובעל ניסיון בתחום. במידה ואתה סמוך עליו, כבר עשית את חצי הדרך קדימה עבור שלווה טרם ביצוע ההליך. רופא מקצועי יידע לאתר את הבעיה הקיימת באופן מדויק ויהיה ערוך עבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר עם מכשור מתקדם וחדיש בתחום. סביבת העבודה חייבת להיות סטרילית וכמובן תקנית.

רופא מקצועי יעניק לך את כל התשובות עבור כל השאלות ויספק מידע לגבי כל ההליך משלביו הראשונים ועד לאחריו. השלווה נפשית מאד חשובה עבור הטיפול ולכן הקשר עם הרופא המומחה חשוב מאד היות ומרגיע. במידה וירגיע אותך לשוחח עם מטופלים מעברו של הרופא אל תהסס לבקש המלצות אשר יוכלו לחזק אותך.

מהלך הניתוח עצמו

אל הניתוח מומלץ להגיע יחד עם מלווה כדי שיוכל לקחת אותך חזרה אל ביתך, יתכן בהחלט כי תראה מטושטש, אולי תהיה עייף מההתרגשות והמעשה. במהלך הניתוח, לאחר כל הבדיקות, יתבצע ניקוי סטרילי של העיניים ושל אזור הפנים. אל העיניים יטופטף חומר אלחוש עבור הרדמה מקומית ובנוסף גם טיפות אנטיביוטיות. בשלב זה הראייה עדיין תהה כתמול שלשום. לאחר ההסבר לגבי ההתרחשות העתידית הניתוח יתחיל בעין אחת. מכשיר לייזר יוצב מולה ויבצע את המלאכה, כלומר הקרן תחדור אל הקרנית העליונה ותמשיך אל הקרנית התחתונה.

סיום ותוצאות המורגשות תוך מספר ימים

הרופא יזין את המחשב בנתונים של העיניים שלך על פי הבדיקות שהתבצעו כבר בתחילת הדרך. על פי נתונים אלה הקרן מבצעת את עבודתה בקרנית. לאחר מספר דקות יסתיים הניתוח ובשלב זה יהיה צורך בעדשות מגע הנחשבות טיפוליות . תור נוסף ייקבע עבור הסרת העדשות וכדי לוודא את הצלחת ההליך. צריבה בעין, אדמומיות וטשטוש הם חלק טבעי מתום הניתוח. טיפות אלחוש יינתנו ויקלו על התחושה. טרם הניתוח תוגדר רמת הראיה האופטימאלית אשר אליה תוכל להגיע בהתאם לנתוני העיניים שלך. תוך מספר ימים תוכל לחוש בהבדל בין התקופה טרם הניתוח לבין הנתון כעת. הטיפול הפופולארי בכל רחבי העולם ומקנה איכות חיים חדשה עבור כל מטופל.